Podijeli objavu

Velika pobjeda naše ekipe protiv NK Vlašić rezultatom 3:1. Već na samom pocetku utakmice mrežu gostiju trese Ččura na asistenciju Brkića i time dovodi našu ekipu u vodstvo. Naš tim je bio mnogo dominantniji i tu dominaciju potvrdio je Filip Laštro za vodstvo našeg tima od 2:0, napadačka igra isplatila se sredinom prvog poluvremena kada Brkić pogađa za 3:0 i ispostavit će se rješava utakmicu. Pred kraj prvog poluvremena gosti su uspjeli smanjiti rezultat no više od toga nisu mogli.U drugom poluvremenu naši nogometaši su uspjeli sačuvati stečenu prednost iz prvog poluvremena i slaviti rezultatom 3:1.

Ovom pobjedom naš klub je osigurao opstanak u Drugoj Ligi FBiH Zapad 1!

U posljednjem kolu gostovat ćemo u Bugojnu,ekipi NK Iskra.

Velike čestitke igračima,stručnom štabu i upravi našeg kluba na ostvarenom cilju,tj opstanku u ligi!

Zahvaljujemo se i našim navijačima na podršci koju su nam pružali tokom cijele sezone!