Podijeli objavu
U Busovači je izvršeno ždrijebanje grupa za 24. Uskrsni turnir u malom nogometu „Busovača 2017“. Ove će godine, kao i prošle, sudjelovati 12 ekipa raspoređenih u 3 grupe po 4 ekipe. U dalje natjecanje u fazi ispadanja prolazi 8 ekipa – po dvije prvoplasirane ekipe te dvije najbolje trećeplasirane ekipe.

Turnir počinje večeras, 20. 3. i trajat će sve do 6. 4. kada je predviđeno finale i svečana dodjela priznanja i nagrada za najbolje.

Novost je ove godine da se igraju dvije utakmice dnevno i da je početak prve utakmice pomjeren pola sata kasnije( 17:55 i 18:35 sati) jer je to uvijek brojno gledateljstvo koje pohodi turnir u Busovači i tražilo od organizatora koji su sugestiju prihvatili.

I ove godine su organizatori pripremili nagradnu igru koja će se izvlačiti svakodnevno u poluvremenu druge utakmice za razliku od prošle godine kada su sve nagrade bile izvučene na finalnom danu. Cijena ulaznica je ostala ista (1 KM za natjecanje po grupama, a drugi dio od četvrtfinala 2 KM).

RASPORED ODIGRAVANJA 24. USKRSNOG TURNIRA „BUSOVAČA 2017“

 

GRUPA    A

 

GRUPA   B

 

GRUPA   C

 

Ceste company Kiseljak

 

Kreševo

 

Dubravica/Theatar

 

Runkel/Rol- Plast

 

Zenica

 

Aspekt MNL Fojnica

 

MZ Ivančica

 

Pivnica Beer Bar

 

Policija Busovača

 

Medenik N.Travnik

 

Mladež HDZ BiH Busovača

 

NK Busovača

 

Ponedjeljak  20.03.                           Utorak  21.03.                          Srijeda  22.03.

17:55 Ceste – Medenik         17:55 Dubravica-NK Busovača     17:55 Kreševo-Mladež HDZ

18:35 Runkel-Ivančica          18:35 Aspekt-Policija                    18:35 Zenica – Beer Bar

 

Četvrtak  23.03.                               Petak  24.03.                               Ponedjeljak  27.03

17:55 Ivančica-Ceste            17:55  Kreševo-Zenica                   17:55 NK Busovača-Aspekt

18:35 Medenik-Runkel         18:55 BeerBar-MladežHDZ          18:35 Policija-Dubravica

 

Utorak  28.03                              Srijeda 29.03                                Četvrtak  30.3.

17:55 Medenik-Ivančica       17:55 Policija-NK Busovača          17:55 MladežHDZ-Zenica

18:35 Ceste – Runkel            18:35 Dubravica-Aspekt                18:35 BeerBar-Kreševo

U ČETVRTFINALE PROLAZE – POBJEDNICI GRUPA, DRUGOPLASIRANE EKIPE U GRUPAMA I DVIJE NAJBOLJE TREĆEPLASIRANE EKIPE.

U četvrtfinalu se ne mogu susresti ekipe koje su bile u istoj grupi.
Raspored i satnica utakmica od 03.04 – 06.04. bit će napravljen slobodan dan turnira (petak 31.03.) i biti objavljen na FB stranici turnira, a predstavnici ekipa će biti obaviješteni o datumu i terminu sljedeće utakmice telefonskim putem u petak 31.03.

ČETVRTFINALE
PAR E – A1 – trećeplasirani B ili C
PAR F – C1-B2
PAR G – B1- trećeplasirani A ili C
PAR H – A2-C2

POLUFINALE
PAR I – POBJEDNIK E – POBJEDNIK F
PAR J – POBJEDNIK G – POBJEDNIK H

FINALNI DAN
3. MJESTO poraženi I – poraženi J
1. MJESTO pobjednik I-pobjednik J

uskrsni turnir busovaca1 uskrsni turnir busovaca2 uskrsni turnir busovaca3 uskrsni turnir busovaca4 uskrsni turnir busovaca5 uskrsni turnir busovaca6 uskrsni turnir busovaca7

Komentiraj