Naslovna
Svijet
Foto galerija
Kontakt
 
 
  Početna stranica  
 
Anketa
Hoće li Opći izbori našoj državi donijeti pomake ka boljem?
Za ovu zemlju nema pomaka
Možda, ako narod to bude htio
Izbori me ne zanimaju
Nemam svoj stav


Pogledaj rezultate
  Tel. imenik
 
 
Ukrajinska policija zaplijenila 1.200 kilograma kokaina
Sigurnosne službe Ukrajine otkrile su i zaplijenile pošiljku od 1.200 kilograma kokaina koji je iz Južne Amerike preko ukrajinskog teritorija trebao biti prosljeđen na tržište Europe.

Kako javlja ukrajinski portal KyivPost, glasnogovornica Ukrajinske službe sigurnosti (SBU) Marina Ostapenko novinarima je potvrdila da je najnovijom zapljenom droge, koja je otkrivena na južnoameričkom brodu u luci Odesa, prekinut lanac opskrbe prema Europi.

Iz spomenute količine zaplijenjene droge može se napraviti oko 12 milijuna pojedinačnih doza za uličnu prodaju, a ukupna vrijednost zaplijenjenog kokaina procjenjuje se na gotovo 140 milijuna eura. U akciji je uhićeno nekoliko osoba za koje se sumnja da su povezane sa krijumčarenjem droge, a među uhićenima su i dva ukrajinska državljanina, jedan Rus, Nijemac i državljanin Bugarske, prenosi index.

Dnevnik.ba
30 Jul 2010
 
 
 
 
     
 
Naslovna Lokalne vijesti BiH Svijet Sport Glazba Zanimljivosti Foto galerija Kontakt  
 
    webmaster: Mladen Vujica